Chceš poradit? Rádi ti pomůžeme+421 948 113 912
Kontakt RegistracePřihlášeníEUR CZK

Seznamte se s Ring Slingem

 

Čím dál, tím více oblíbenou pomůckou na nošení dětí je Ring Sling. Jeho největšími výhodami jsou skladnost a jednoduchá manipulace. Miminko do něj snadno uložíte a taky ho snadno vyberete. Ring Sling je jedinečným a zároveň propracovaným pomocníkem, který si oblíbíte i vy.V čem je výjimečný
Ring Sling je krátký šátek, který má na konci dva kovové kroužky. Primárně je určen na nošení na boku, ale umožňuje i nošení vpředu nebo na zádech. Je tedy zcela univerzální, můžete v něm miminko nosit na mnoho způsobů. Není přitom nutné šátek vázat. Postačí druhý konec šátku provléct přes kroužky a dotáhnout tak, jak potřebujete. Všechno je hotovo za chviličku, což určitě přivítáte především v případě novorozenců, kdy je nutné s vázáním si pospíšit, aby se miminko příliš nerozrušilo. Ring Sling umožňuje rodičům velmi rychle reagovat na podněty dítěte. Jednoduchou manipulaci s tímto typem šátku však oceníte například i na procházce.

Vyberte správnou velikost
Stejně jako v případě šátků a nosítek, i Ring Sling se vyrábí v různých velikostech. Někteří výrobcové mají jednu univerzální velikost (například LennyLamb), u jiných si můžete vybrat kratší nebo delší verzi. Velikost šátku zvolte podle své konfekční velikosti. Do úvahy berte i to, jestli si Ring Sling budete vázat na zádech, v tom případě budete potřebovat delší šátek, minimálně 210 centimetrů.

Jak si Ring Sling nasadit
Nejde o nic složitého, ale určité zásady musíte dodržovat, aby jste vázání provedli tím správním způsobem. Před nasazením si Ring Sling předpřipravte tak, že převlečete konec šátku přes kroužky. Takhle připravený šátek si navlečte přes hlavu a jednu ruku. Kroužky umístěte na rameno co možná nejvýš. Pokud se šátek nasbírá v kroužcích, povytáhněte jej a pořádně zkontrolujte, jestli se někde nepřekřížil. Miminko uložte do připravené kapsy na svém boku. Dbejte přitom, aby jste pod zadeček dítěte umístnili dostatečné množství šátku, čím vytvoříte ergonomickou polohu. Můžete začít dotahovat. Na závěr ještě zkontrolujte, jestli má miminko nožičky ve tvaru písmene M a zaoblená záda.Chcete si Ring Sling vyzkoušet? Využijte možnosti naší půjčovny.


 


Podobné články